Maska antysmogowa Feniks MSB_B bordowa

MSB_B

Nowy produkt

Maska w kolorze bordowym do użytku codziennego, chroni pyłem PM2.5 i PM 10.

Więcej szczegółów

59,00 zł brutto

Opis

Kolor Bordowy
Rozmiar uniwersalny, damski, męski
Zastosowanie do użytku codziennego

Więcej informacji

Maska Feniks "MSB" wykonana z bawełny i poliestru, posiada wymienny filtr z aktywnym węglem pochłaniającym zanieczyszczenia, oraz jednokierunkowy zawór ułatwiający odprowadzanie ciepła i wilgoci. Maska w kolorze bordowym.

OCHRONA

Ochronę zapewnia wykonany z materiału N95 i aktywnego węgla filtr. Wyłapuje on m.in. pyły PM10 i PM2.5, ale także pyłki traw i niektóre wirusy.
Częstotliwość wymiany filtra jest uzależniona od zanieczyszczenia powietrza, oraz intensywności wykonywanego wysiłku fizycznego w trakcie używania maski. W zależności od w/w parametrów filtr wystarcza na 20-50 godzin użytkowania.
Poza ochroną dróg oddechowych przed smogiem, maska także osłania twarz przed wiatrem, mrozem, śniegiem czy deszczem.

Maski posiadają certyfikat CE wydany przez Shenzhen Huacetong Testing and Certification co. ltd

W zestawie z maską Feniks MSB znajdują się 2 filtry

ROZMIAR

Maska o regulowanym rozmiarze. Odpowiednia dla większości osób dorosłych. Maskę ubieramy przy pomocy gumeczek zakładanych za uszy. Na gumkach znajdują się suwaki, które pozwalają dopasować maskę do twarzy, a umieszczona w górnej części blaszka umożliwia poprawić jej przyleganie u nasady nosa.

ZASTOSOWANIE

Maska polecana w szczególności do użytku codziennego

 

Dla prawidłowego funkcjonowania maski niezbędne jest jej odpowiednie dopasowanie do twarzy. Maska musi przylegać od dołu i po bokach, tak aby wdychane powietrze nie przedostawało się poza filtrem. W naszej ofercie osiadamy maski o innych rozmiarach. Jeśli ta maska po przymierzeniu okaże się nieodpowiednia prosimy o kontakt, a postaramy się dobrać model lepiej dopasowany do twarzy klienta

Kolor: bordowy

Rozmiar: dla osoby dorosłej (mężczyźni, kobiety)

Produkty powiązane