Maska antysmogowa Feniks MSB_CZ czarna

MSB_CZ

Nowy produkt

Maska w kolorze czarny do użytku codziennego, chroni pyłem PM2.5 i PM 10.

Więcej szczegółów

62,00 zł brutto

Opis

Kolor Czarny
Rozmiar uniwersalny, damski, męski
Zastosowanie do użytku codziennego

Więcej informacji

Maska Feniks "MSB" wykonana z bawełny i poliestru, posiada wymienny filtr z aktywnym węglem pochłaniającym zanieczyszczenia, oraz jednokierunkowy zawór ułatwiający odprowadzanie ciepła i wilgoci. Maska w kolorze czarnym.

OCHRONA

Ochronę zapewnia wykonany z materiału N95 i aktywnego węgla filtr. Wyłapuje on m.in. pyły PM10 i PM2.5, ale także pyłki traw i niektóre wirusy.
Częstotliwość wymiany filtra jest uzależniona od zanieczyszczenia powietrza, oraz intensywności wykonywanego wysiłku fizycznego w trakcie używania maski. W zależności od w/w parametrów filtr wystarcza na 20-50 godzin użytkowania.
Poza ochroną dróg oddechowych przed smogiem, maska także osłania twarz przed wiatrem, mrozem, śniegiem czy deszczem.

W zestawie z maską Feniks MSB znajdują się 2 filtry

Maski posiadają certyfikat CE wydany przez Shenzhen Huacetong Testing and Certification co. ltd

ROZMIAR

Maska o regulowanym rozmiarze. Odpowiednia dla większości osób dorosłych. Maskę ubieramy przy pomocy gumeczek zakładanych za uszy. Na gumkach znajdują się suwaki, które pozwalają dopasować maskę do twarzy, a umieszczona w górnej części blaszka umożliwia poprawić jej przyleganie u nasady nosa.

ZASTOSOWANIE

Maska polecana w szczególności do użytku codziennego

 

Dla prawidłowego funkcjonowania maski niezbędne jest jej odpowiednie dopasowanie do twarzy. Maska musi przylegać od dołu i po bokach, tak aby wdychane powietrze nie przedostawało się poza filtrem. W naszej ofercie osiadamy maski o innych rozmiarach. Jeśli ta maska po przymierzeniu okaże się nieodpowiednia prosimy o kontakt, a postaramy się dobrać model lepiej dopasowany do twarzy klienta

Kolor: czarny

Rozmiar: dla osoby dorosłej (mężczyźni, kobiety)

Produkty powiązane